Algselt asutas ettevõtte 1993. aastal Martin Hanssoni isa Uno Hansson. See oli üks esimesi ehitusettevõtteid Eesti Vabariigis. 24 aastat hiljem võttis Martin Hansson oma isa käest teatepulga üle ja asutas 2017. aastal ettevõtte uuesti, et kanda edasi kõiki teadmisi ja oskusi, mis on tulnud isalt pojale. Alates selle algusest on Martin Hansson otsustanud spetsialiseeruda tellingutele, et pakkuda klientidele professionaalset teenindust ja kvaliteeti.


Ettevõte teeb koostööd nii eraisikute kui äriklientidega. Töösid on võimalik teostada Soomes kui ka Üle Eesti. Võta julgelt ühendust! 

Teenused

Pakume kvaliteetset tellingu paigaldamisteenust, projekteerimist, renti ja demontaaži. Omame suuri kogemusi tellingute paigaldamisel nii eramutele kui ka tööstushoonetele. Pakume oma klientidele erinevaid tellingulahendusi nii ehitus-, äri-, tööstus kui ka elamupiirkondade objektidele.

Meie tellingud on turvalised ja professionaalselt paigaldatud. Tellingulahendus projekteeritakse lähtuvalt konkreetse objekti vajadustest ja ohutusnõudeid arvestades.   Pakume tellingute transporditeenust kraanaautoga.
martin@hanssongroup.eu 

+358 44 2303946 

Facebook